Ideja o posjetu Europskom centru za nuklearna istraživanja (CERN) PDF Ispis E-mail
Petak, 27 Srpanj 2012
Potaknuta velikim zanimanjem koje je u dijelu javnosti, pa tako i među članovima naše Udruge, izazvala nedavna objava najnovijih rezultata istraživanja koji upućuju na možebitno otkriće nove subatomske čestice, tzv. Higgsovog bozona, među članovima Predsjedništva javila se ideja da se na jesen pokuša organizirati posjet Europskom centru za nuklearna istraživanja (CERN) u Ženevi. Ideja je još u povojima, a prije no što pristupimo njezinoj realizaciji, voljeli bismo dobiti nekakvu povratnu informaciju o tome koliko bi vas, naših članova, uopće bilo zainteresirano za odlazak na jedno ovakvo višednevno putovanje. Zasada je predloženo da se putovanje održi tijekom produljenog vikenda oko blagdana Svih svetih (od četvrtka, 1. studenog do nedjelje, 4. studenog) te da, osim posjeta laboratorijima i postrojenjima Centra, uključuje i izlet po okolici jezera (Laussane, Montreux, Evian, itd.). Cijenu putovanja, nažalost, u ovom trenutku, još nismo u mogućnosti točno odrediti. Web anketa za iskazivanje interesa bit će od danas dostupna na adresi:

http://www.doodle.com/iimt5m2wf4pkcqvi

Zbog godišnjih odmora, anketa će biti otvorena sve do nedjelje, 2. rujna.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja i/ili prijedloga vezano za ovu ili bilo koju drugu od aktivnosti Udruge, slobodno nam se obratite na mail adresu Predsjedništva: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript .
 
« Prethodna   Sljedeća »


Izdvojeno

Znaju li vaši kolege za Udrugu? Možete li locirati kolege iz svoje generacije, gdje su, što rade?

Traži


SSLTimeout.